Mazās dzīves gudrības

Ģimenes dienas pasākums Rātsnama iekšpagalmā

Šodien Jancis izspēra baigo gudrību, laikam senči samācījuši un izskaidrojuši šo dzīves patiesību. Tātad – pēc zobu izmazgāšanas viņi ņem katrs savu plastmasas glāzīti un ar ūdeni izskalo muti, lai “neuzdarbotos baktērijas un onkulis Kariess”. Un šodien Jancis man jautā: “Vai es drīkstu izliet atlikušo ūdeni izlietnē?”. Ņemot vērā, ka tur bija palikuši kādi 2 cm H2O, teicu, ka manis pēc “jā”, uz ko sekoja nosodošs skatiens un pārliecinošā balsī noskaldīts: “Nē, tā nedrīkst darīt, jo Āfrikā bērniem vispār nav ūdens!” :D  Diezgan labs domu gājiens 5gadniekam.

Citu dienu parkā noklausīju sarunu starp mammu un viņas maksimums 4 gadus veco meitu. Kad mamma jautāja, kur sīkā tagad ies, jo viņa mērķtiecīgi sāka soļot pretējā virzienā, sīkā atbildēja: “Es eju uz darbu!” :D Nu, loģiski, jo pieaugušie taču tā dara, haha!

Dažreiz pēc sporta nodarbībām mēs ar sīčiem uzejam augšā turpat sporta kluba kafejnīcā uzēst saldējumu (rets prieks, bet dažreiz tas ir atļauts pat šajā ģimenē). Reiz, kad bijām tur visi kopā, Pēteris uzrīkoja īstu histēriju un scēnu par to, ka viņa izvēlētais Kolas saldējums, redz, esot pārāk AUKSTS! Fantastisks atklājums – saldējums ir auksts :D Viss, un viņš to neēdīs ne par kādu cenu, grib ņemt citu. Te nelīdzēja neviens arguments. Beigās pārāk aukstais (nu, kamoon!) saldējums tika izmests miskastē, un tā vietā sīcis dabūja mazu ne-aukstu cepumu.

Un tā katru dienu…. :)

Advertisements

One thought on “Mazās dzīves gudrības

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s