Es te, tu tur

Nav jau nemaz tik viegli tā ņemt un sākt rakstīt, tas tikai jums tā šķiet. Šajās 2 nedēļās, kopš dzīvju Hamburgā, daudz kas ir noticis un, lai to visu atspoguļotu, man droši vien vajadzētu kādus 30 ierakstus, bet kuram tad ir tik daudz laika? Tādēļ sākšu ar vienkāršu faktu izklāstu, kas palīdzēs saprast, ko un kādēļ šeit daru.

Ierados Hamburgā 9. augustā, lai strādātu un mācītos valodu Au-Pair programmas ietvaros, kas nodrošina man oficiālu līgumu, apdrošināšanu, apmaksātus valodu kursus, dzīvošanu un ēšanu, iespēju ar ģimeni braukt ceļojumos, kā arī nesliktu kabatas naudu.

Dzīvoju lieliskā ģimenē, kurā aug 4 bērni (9mēn., 3, 5, 7 gadi). Apmaiņā pret visiem man nodrošinātajiem labumiem, 5h dienā palīdzu uzpasēt sīčus, vedu viņus uz bērnudārzu un citām brīvā laika nodarbēm. 6dienas un 7dienas man vienmēr brīvas. Godīgi sakot – nejūtos nemaz pārstrādājusies un man ir ļoti daudz laika, lai nodarbotos ar citām lietām, iepazītu pilsētu, satiktos ar draugiem un priecātos par dzīvi.

Kādēļ es vispār ko tādu izdomāju darīt? Jau kopš skolas laikiem vienmēr sapņoju par to, kā gribētos padzīvot ārzemēs, pārbaudīt sevi, iemācīties vēl kādu svešvalodu un vienkārši iepazīt citu vidi un kultūru. Man jau – ka tik kaut kur aizbraukt! :) Sākotnējais mērķis bija iesaistīties Eiropas brīvprātīgajā darbā (EVS), bet pamazām vairāk nosliecos uz Au-Pair opciju un beigās, kad atradu šo fantastisko ģimeni, sapratu, ka tas būs tas, ko darīšu nākamo gadu.

Un te nu es esmu! Piepildu savu sapni un gaidu jūs ciemos :)

Turpmākajos ierakstos pastāstīšu ko vairāk par savu jauno ģimeni, māju, bērniem un ikdienas gaitām. Piedzīvojumu netrūkst.

P.S. Diemžēl bilžu nav, jo 5dien mani forši apzaga, bet par to jau vēlāk :)

Advertisements

2 thoughts on “Es te, tu tur

  1. Tu esi skaistākajā Vācijas pilsētā! Izbaudi! Tiesa gan.. arī vienā no dārgākajām, bet tie ir nieki. Baudi, skaties un mācies! Obligāti 7dien no rīta aizej uz zivju tirgu ostas rajonā. Hā, pat drusku Tevi apskaužu, bet tikai par Hamburgu, par pārējo ne.

    Viel Spass!

  2. Brīvajā laikā ļoti daudz braukājos ar riteni, tā vislabāk var iepazīt pilsētu, un šeit patiešām ir ļoti interesanti un skaisti. Un bērni tik daudz ko iemāca – pirmkārt jau pacietību :)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s