Fantasķika

Ja ne labākā, tad  noteikti vizuāli iespaidīgākā filma, ko esmu redzējusi. Kas ir pirmais, ko iedomājies, izdzirdot šādu apgalvojumu? M? Sakot “Avatar”, būsi trāpījis 10niekā.

Pirmo reizi mūžā par kino biļeti samaksāju 3.50 Ls. Man kā maz apmaksātā darbā strādājošam studentam tā ir visnotaļ pieklājīga summa, kad runa ir par izklaidēm (lai gan, ko es te muldu, izklaidējoties monētas parasti ripo uz velna paraušanu). Ha. Vienīgais, ko varētu vēlēties servisa sakarā, samaksājot šādu summu, būtu mīkstāki krēsli un ne tik apspeķotas acenes. Bet uz visu pārējo emociju fona sāpošais dibens tomēr šķita gluži nenozīmīgs sīkums.

Tagad maza atkāpe. Viss iepriekšminētais ievads tika sacerēts jau mēnesi atpakaļ, bet tad mani apsēda vecais labais “navlaikajāsteidzasslinkums” bubulis, un tā arī nepabeidzu savu iecerēto Avatara revjū. Un, ja godīgi, tad nu jau esmu aizmirsusi, ko tad īsti gribēju teikt. Laikam to, ka filma bija bezgalskaista un vizuāli baudāma, tomēr joprojām caur un caur Holivudas produkts. Un lika padomāt par to, cik cilvēki tomēr ir riebīgi radījumi, pretstatā, protams, apburošajiem pandoriešiem, haha. Labi.  Nav ko te ieslīgt nenozīmīgās detaļās – vienkārši noskaties un palutini savus redzes orgānus.

P.S. Krīča, šo ierakstu/skricelējumu es veltu Tev, nebūs vairs jālūr uz zupu :D

One thought on “Fantasķika

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s