Mans jaunais draudziņš

Nu esmu dilemmas priekšā. Nevarētu teikt, ka es būtu pārāk neizlēmīgs cilvēks, bet pirmā datora iegāde nupat jau sāk sagādāt galvassāpes. Ko es vēlos? Portatīvo, ar kura palīdzību uztapināt bakalauru, vakaros gultā palūrēt filmas un pārējā laikā darīt visu to, ko nu ar kompi var darīt – serfot netā, klausīties mūziku, saglabāt bildes, utt. Vispār man jau šķiet, ka prasības ir visnotaļ pieticīgas. Esmu gatava izdot ap 450 Ls, bet, protams, priecāšos, ja izdosies ietaupīt:)

Tad nu sava ideālā datora meklējumos esmu nonākusi beidzot tik tālu, ka ir izkristalizējušies 3 kaut cik pieņemami varianti (tas ir liels progress, ņemot vērā, ka pirms stundas vēl bija 6)! Mana kļūda laikam bija tā, ka sāku lasīt atsauksmes @ http://www.notebookcheck.net. Njā, to man nevajadzēja darīt, jo tagad redzu, kādi kuram kompim trūkumi, un tas nozīmē, ka neviens nebūs ideāls.  Skāde.  Labi, esmu gatava samierināties arī ar kādu no “neideālajiem” variantiem:)

Ja Tev ir vismazākā izpratne par šo tehnikas pasauli, esi laipni lūgts/lūgta izteikt savu vērtējumu un palīdzēt izvēlēties:) Varbūt pastāv vēl kāds labāks variants? Lūk, arī mani upuri:

1. Dell Studio 1555

2.  Asus K50IN

3. HP ProBook 4510s

Advertisements

2 thoughts on “Mans jaunais draudziņš

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s