“Otrā elpa” un labdarība

Bijis ilgs klusums. Laikam tādēļ, ka daudz darba. Tomēr nesen gadījās pabūt kādā jaukā vietā – veikalā “Otrā elpa”, kas atrodas Berga Bazārā. Tiem, kas tur vēl nav pabijuši, varu pastāstīt, ka šī bodīte radīta ar mērķi vākt līdzekļus dažādiem labdarības projektiem. Princips šāds-ikviens var atnest uz veikalu lietas, kas pašam vairs nešķiet noderīgas un tikai aizņem vietu mājās – tas var būt gan apģērbs, grāmatas, trauki, žurnāli, CD ieraksti, gan dažādi saimniecībā noderīgi priekšmeti utt. Un tad veikaliņā visas šīs lietas tiek pārdotas par patiešām smieklīgām cenām-grāmatas maksā no 0.50 Ls līdz pāris latiem, bet DVD ierakstu ar kādu labu filmu (lai tādu atrastu, gan ir mazliet jāparokas, jo pārsvarā tur atrodami lēti Holivudas atkritumi) par 1 Ls un skaistu galdautu par latu piecdesmit. Un galvenais – visa naudiņā tiek novirzīta kādam labam mērķim :)

Arī es neaizgāju tukšām rokām – nu manu istabu rotā skaists stikla saldumu trauks, bet plauktā iegūlusi jauna grāmata. Bet nopirktais DVD jau sācis ceļu pie nākamajiem skatītājiem:) Un, starp citu, filma nemaz nebija peļama :)

Pirms pāris dienām arī es pārkārtoju savu drēbju skapi un atradu daudz labu lietu, kuras uzvilktas varbūt pāris reižu, bet nav iekarojušas paliekošu vietu manā garderobē. Tāpat atradās pāris pilnīgi jaunas somas (dies’ vien zina, kādēļ es tās vispār iegādājos) un citi sīkumi, kas tikai krāj putekļus. Atliek vien saņemties un aizstiept visu šo bagātību līdz veikalam-ja nu kādam noder. Un galvenais-arī mans niecīgais devums tomēr ir mazliet vairāk par pliku neko.

Aicinu arī jūs šajā pirmssvētku laikā mazliet vairāk padomāt par citiem, jo īpaši tiem, kam klājas grūti. Tādēļ piedāvāju vēl vienu veidu, kā iepriecināt kādu :) Tas ir projekts:  “Sniedz savu siltumu Latgales bērniem”. Projekta ietvaros cilvēki ir aicināti ziedot dažādas lietas un apģērbu, kas pašiem nav vajadzīgs, bet joprojām ir labā stāvoklī. Vairāk par to lasi šeit: http://klab.lv/community/vajag/803698.html

Palīdzēt ir tik vienkārši!

Advertisements

One thought on ““Otrā elpa” un labdarība

  1. Zanda saka:

    Gribās pieminēt arī ikgadējo projektu Rūķi, kuram tiek vākti līdzekļi, lai apciemotu Latgales skolu bērnus un nabadzīgas ģimenes, apgādājot šos cilvēciņus ar tik nepieciešamajām skolas somām, grāmatām un kancelejas precēm, lai bērni var augt lieli un gudri! :)

    http://www.rukitis.com

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s